Satakunnankatu 18 A 2.krs 33210 Tampere  puh (03) 3125 0100


Timo Meuronen

  • toimitusjohtaja, RA, arkkit. yo
  • osakas
  • puh (03) 3125 0131 gsm 050 5646 776
  • timo.meuronen@aihioark.fi

Juha Ryösä

  • arkkitehti SAFA
  • osakas
  • puh (03) 3125 0112 gsm 040 5188 243
  • juha.ryosa@aihioark.fi

Kalevi Näkki

  • arkkitehti SAFA
  • osakas
  • puh (03) 3125 0116 gsm 0400 836 234
  • kalevi.nakki@aihioark.fi

Marika Rökman

  • arkkitehti SAFA
  • osakas
  • puh (03) 3125 0115 gsm 045 1104 322
  • marika.rokman@aihioark.fi

Piia Viitanen

  • arkkitehti SAFA
  • osakas
  • puh (03) 3125 0119 gsm 0400 993 611
  • piia.viitanen@aihioark.fi

Mirkku Haapasaari, arkkitehti SAFA, mirkku.haapasaari@aihioark.fi
Antti Hakala, arkkitehti, antti.hakala@aihioark.fi
Mark Held, arkkitehti, mark.held@aihioark.fi
Mari Helminen, arkkitehti, mari.helminen@aihioark.fi, gsm 045 127 6424
Juha Laurila, arkkitehti, juha.laurila@aihioark.fi
Teija Mätäsniemi, arkkitehti SAFA, teija.matasniemi@aihioark.fi
Sohvi Palola, arkkitehti, sohvi.palola@aihioark.fi
Sung-Bok Song, arkkitehti, sung-bok.song@aihioark.fi
Tuomas Vepsäläinen, arkkitehti SAFA, tuomas.vepsalainen@aihioark.fi

Joni Arvola, RA, joni.arvola@aihioark.fi
Marjo Kreku, sisustusarkkitehti, marjo.kreku@aihioark.fi
Pasi Kuparinen, RA, pasi.kuparinen@aihioark.fi, gsm 045 114 5792
Tarja Kuusisto, RA, tarja.kuusisto@aihioark.fi, gsm 045 138 1611
Sirpa Mesimäki, RA, sirpa.mesimaki@aihioark.fi
Marko Niittynen, RA, marko.niittynen@aihioark.fi, gsm 040 046 2323
Anna Rinne, RA, anna.rinne@aihioark.fi
Tarja Taatila, RA, tarja.taatila@aihioark.fi
Maija Teppo, RA, maija.teppo@aihioark.fi, gsm 044 018 0013
Päivi Wettenranta-Vastamaa, RA, paivi.wettenranta-vastamaa@aihioark.fi, gsm 045 127 6425

Aarno Kinnunen, ratatekninen asiantuntija, aarno.kinnunen@aihioark.fi, gsm 040 863 0742

Johannes Aho, arkkit.yo, johannes.aho@aihioark.fi
Aapo Huotarinen, arkkit.yo, aapo.huotarinen@aihioark.fi
Helmi Hytti, arkkit.yo, helmi.hytti@aihioark.fi
Anni Jääskeläinen, arkkit.yo, muotoilija, anni.jaaskelainen@aihioark.fi
Marianna Kotilainen, arkkit.yo, marianna.kotilainen@aihioark.fi
Anne Leskinen, arkkit.yo, anne.leskinen@aihioark.fi
Anna Luotolampi, arkkit.yo, anna.luotolampi@aihioark.fi
Herman Mitish, arkkit.yo, herman.mitish@aihioark.fi
Lauri Mäkinen, arkkit.yo, lauri.makinen@aihioark.fi
Nina Pommelin, arkkit.yo, nina.pommelin@aihioark.fi
Johanna Tamminen, arkkit.yo, johanna.tamminen@aihioark.fi
Ville-Veikko Vilenius, arkkit.yo, ville-veikko.vilenius@aihioark.fi

Linda Hakkarainen, nuorempi suunnittelija, linda.hakkarainen@aihioark.fi
Jenni Hiltunen, suunnitteluassistentti, jenni.hiltunen@aihioark.fi
Satu Salminen, rakennuspiirtäjä, satu.salminen@aihioark.fi
Jenna Santahuhta, suunnitteluassistentti, jenna.santahuhta@aihioark.fi
Jaana Varjolahti, sisustussuunnittelija, jaana.varjolahti@aihioark.fi, gsm 040 736 5095
Anna Virolainen, suunnitteluassistentti, anna.virolainen@aihioark.fi

Johanna Eurén, toimistosihteeri, johanna.euren@aihioark.fi
Anna-Liisa Halme, talouspäällikkö, anna-liisa.halme@aihioark.fi
Merja Kuisma, avustaja/toimistosihteeri, merja.kuisma@aihioark.fi